Kontakt os. Vi binder din digitale forretning sammen

Evnen til at skabe værdi af digitale investeringer findes i en kombination af strategi, kultur, organisation, forretningsforståelse og valget af rette teknologier. Styrede processer og tillidsfuldt samarbejde er afgørende. Genkender du det? Kontakt os for en snak om dine udfordringer. Måske kan vi hjælpe med at binde din digitale forretning sammen.

Kontakt os på 70 20 27 97 eller kontakt@klean.dk.
Besøg os på Mariane Thomsens Gade 4B,2, 8000 Aarhus C.

Anders Larsen

Fullstack udvikler
ala@klean.dk

Annette Pedersen

Projektleder, konsulent
annette@klean.dk

Aske Merci

Backend udvikler
aske@klean.dk

Claus Nissum Holm

Projektleder, konsulent
claus@klean.dk
30 11 39 51

Linkedin

Emil Elert Christensen

Digital marketing konsulent
emil@klean.dk

LinkedIn

Ida Engell Kold

Community manager
ida@klean.dk

Jachline Huynh

Jachline Huynh

Digital konsulent
jht@klean.dk

Martin Geertsen

UX Design / Digital Support
mge@klean.dk
20 35 50 85

LinkedIn

Mikkel Poulsen

Mikkel Poulsen

Digital konsulent
mpo@klean.dk

Ole Østergaard

Ole Østergaard

CEO, Managementkonsulent & Partner
ole@klean.dk
24 63 01 92

LinkedIn

Peter Sørensen

Peter Sørensen

Projektleder, Office manager
pso@klean.dk
42 14 08 52

LinkedIn

Tina Mørch

Tina Mørch

Digital konsulent
tmn@klean.dk

LinkedIn