Kontakt os. Vi binder din digitale forretning sammen

Evnen til at skabe værdi af digitale investeringer findes i en kombination af strategi, kultur, organisation, forretningsforståelse og valget af rette teknologier. Styrede processer og tillidsfuldt samarbejde er afgørende. Genkender du det? Kontakt os for en snak om dine udfordringer. Måske kan vi hjælpe med at binde din digitale forretning sammen.

Kontakt os på 70 20 27 97 eller kontakt@klean.dk.
Besøg os på Mariane Thomsens Gade 4B,2, 8000 Aarhus C.

Albert Andersen

Udvikler, elev
albert@klean.dk

Anders Larsen

Backend udvikler
ala@klean.dk

Annette Pedersen

Projektleder, konsulent
annette@klean.dk
27 87 27 01

Aske Merci

Backend udvikler
aske@klean.dk
27 87 27 04

Charles Gouldmann

Charles Gouldmann

Frontend udvikler
charles@klean.dk
30 49 16 56

LinkedIn

Chiara Bastiani Storm

Junior Copywriter
chiara@klean.dk

Claus Nissum Holm

Projektleder, konsulent
claus@klean.dk
30 11 39 51

Linkedin

Emil Elert Christensen

Digital marketing konsulent
emil@klean.dk

LinkedIn

Frederik Jeppesen

IT Forretningskonsulent, Ph.d.
frederik@klean.dk
28 30 53 08

LinkedIn

Ida Engell Kold

Community manager
ida@klean.dk

Jachline Huynh

Jachline Huynh

Digital konsulent
jht@klean.dk

Jacob Bredvig Larsen

Digital konsulent
jacob@klean.dk
22 28 05 68

Linkedin

Jeppe Vangsgaard

Projektleder
jeppe@klean.dk
27 14 18 69

Jesper Sørensen

Jesper Sørensen

Udviklingsdirektør, Partner
jesper@klean.dk
31 38 77 97

LinkedIn

Kasper Hansen

Kasper Hansen

Frontend udvikler
kasper@klean.dk
40 50 22 91

LinkedIn

Lasse Guldhammer

Frontend udvikler
lasse@klean.dk

LinkedIn

Mads Damsgaard-Sørensen

Backend udvikler
mads@klean.dk
27 87 27 03

LinkedIn

Martin Geertsen

UX Design / Digital Support
mge@klean.dk
20 35 50 85

LinkedIn

Martin Pedersen

Martin Pedersen

Digital Designer
mpe@klean.dk
22 51 80 71

LinkedIn

Mikkel Bjørnmose Bundgaard‎

Mikkel Bjørnmose Bundgaard‎

Backend udvikler
bundgaard@klean.dk

LinkedIn

Mikkel Poulsen

Mikkel Poulsen

Digital konsulent
mpo@klean.dk

Mille Dinesen

Junior digital designer
mille@klean.dk

Molly Dam Østergaard

Runner
molly@klean.dk

Ole Østergaard

Ole Østergaard

CEO, Managementkonsulent & Partner
ole@klean.dk
24 63 01 92

LinkedIn

Per Nielsen Tikær

Per Nielsen Tikær

Backend udvikler
pnt@klean.dk
30 14 14 44

LinkedIn

Peter Sørensen

Peter Sørensen

Projektleder, Office manager
pso@klean.dk
42 14 08 52

LinkedIn

Rikke Lydik Kusk

Community manager
rikke@klean.dk

Sara Julie Jakobsen

Digital konsulent
sara@klean.dk
50 73 30 94

Linkedin

Signe Overbye Brodal

Digital konsulent
signe@klean.dk

Linkedin

Tine Arhøj

Digital Marketingdirektør & Managementkonsulent
tine@klean.dk
28 35 41 77

LinkedIn

Tobias Mønster

.Net udvikler
tobias@klean.dk

Torben Storgaard

Partner
torben@klean.dk
24 63 01 67

LinkedIn